Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Access denied
ml: പ്രവേശനാനുമതി നിഷേധിച്ചിരിക്കുന്നു

en: OK
ml: ശരി
