Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Size
mr: आकार

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: never
mr: कधीच नाही

en: Files
mr: फाईल्स

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: From
mr: कडून

en: Location
mr: स्थळ
