Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Submit
no: Send

en: Subject
no: Emne

en: Description
no: Beskrivelse

en: Download
no: Last ned

en: Size
no: Størrelse

en: Filename
no: Filnavn

en: never
no: aldri

en: Files
no: Filer

en: Access denied
no: Tilgang nektet

en: Your changes have been saved.
no: Endringene ble lagret.

en: From
no: Fra

en: Location
no: Sted

en: Fields
no: Felt

en: Replacement patterns
no: Erstatningsmønstre

en: Protected
no: Beskyttet

en: Access type
no: Tilgangstype
