Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Download
oc: Telecargament

en: Size
oc: Talha

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: never
oc: pas jamai

en: Files
oc: Fichièrs

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: From
oc: De

en: Location
oc: Emplaçament

en: Fields
oc: Camps

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Protected
oc: Protegit

en: Access type
oc: Tipe d'accès
