Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: Size
fa: اندازه

en: Filename
fa: نام فایل

en: never
fa: هرگز

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: From
fa: از

en: Location
fa: مکان

en: Fields
fa: میدانها

en: OK
fa: موافقت

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Protected
fa: حفاظت شده

en: Access type
fa: نوع دسترسی
