Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: Size
bg: Размер

en: Filename
bg: Име на файла

en: never
bg: никога

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: From
bg: От

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Protected
bg: Защитен

en: Access type
bg: Тип на достъпа
