Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Submit
de: Absenden

en: Subject
de: Betreff

en: Description
de: Beschreibung

en: Download
de: Herunterladen

en: Size
de: Größe

en: Filename
de: Dateiname

en: never
de: nie

en: Files
de: Dateien

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: From
de: Von

en: Fields
de: Felder

en: Success
de: Erfolg

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Retroactive
de: Rückwirkend

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: Protected
de: Geschützt

en: Webform
de: Webformular

en: Download Url
de: Download-URL

en: Access type
de: Zugriffsregeln

en: !filename (!size, !type, checksum: !checksum)
de: !filename (!size, !type, Checksumme: !checksum)

en: File list
de: Dateiliste
