Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: Download
it: Scarica

en: Size
it: Dimensione

en: Filename
it: Nome file

en: never
it: mai

en: Files
it: File

en: Access denied
it: Accesso negato

en: From
it: Da

en: Fields
it: Campi

en: Success
it: Riuscito

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Scope
it: Portata

en: Protected
it: Protetto

en: Access type
it: Tipo di accesso
