Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: Size
km: ទំហំ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: never
km: កុំ​

en: Files
km: ឯកសារ

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: From
km: ពី

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Protected
km: ដែល​ត្រូវ​បាន​ការពារ

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ
