Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Download
mn: Татах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Files
mn: Файлууд

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй
