Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Download
os: Рахæсс

en: Size
os: Ас

en: Filename
os: Файлы ном
