Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Protected
kn: ಸಂರಕ್ಷಿತ
