Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Size
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: never
lv: nekad

en: Files
lv: Faili

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: From
lv: No

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Protected
lv: Aizsargāts

en: Webform
lv: Webforma

en: Access type
lv: Piekļuves veids
