Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି
