Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: Size
pl: Rozmiar

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: never
pl: nigdy

en: Files
pl: Pliki

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: From
pl: Od

en: Fields
pl: Pola

en: Success
pl: Sukces

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Scope
pl: Zasięg

en: Protected
pl: Chroniony

en: Webform
pl: Formularz

en: Access type
pl: Dostęp

en: File list
pl: Lista plików
