Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Download
ru: Скачать

en: Size
ru: Размер

en: Filename
ru: Имя файла

en: never
ru: никогда

en: Files
ru: Файлы

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: From
ru: От

en: Fields
ru: Поля

en: Success
ru: Успешно

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Retroactive
ru: Учесть прошлое

en: Scope
ru: Ограничение

en: Protected
ru: Защищено

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Access type
ru: Тип доступа

en: File list
ru: Список файлов
