Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්
