Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: Size
sk: Veľkosť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: never
sk: nikdy

en: Files
sk: Súbory

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: From
sk: Od

en: Fields
sk: Polia

en: Success
sk: Úspech

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Scope
sk: Rozsah

en: Protected
sk: Chránený

en: Webform
sk: Webformulár

en: Access type
sk: Typ prístupu
