Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Size
sr: Величина

en: never
sr: никада

en: Files
sr: Фајлови

en: Access denied
sr: Приступ одбијен
