Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Download
tr: İndir

en: Size
tr: Boyut

en: Filename
tr: Dosya adı

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Files
tr: Dosyalar

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: From
tr: Kimden

en: Fields
tr: Alanlar

en: OK
tr: Tamam

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Protected
tr: Korunuyor

en: Access type
tr: Erişim şekli

en: File list
tr: Dosya listesi
