Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Size
ur: حجم

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Protected
ur: محفوظ
