Webform Publications (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Homepage
af: Tuisblad

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer
