Webform Publications (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: France
mn: Франц улс

en: menu
mn: цэс
