Webform Publications (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (49 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Homepage
sv: Hemsida

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Egypt
sv: Egypten

en: New Zealand
sv: Nya Zeeland

en: Brazil
sv: Brasilien

en: City
sv: Stad

en: Germany
sv: Tyskland

en: Algeria
sv: Algeriet

en: Australia
sv: Australien

en: Belarus
sv: Vitryssland

en: Belgium
sv: Belgien

en: Canada
sv: Kanada

en: China
sv: Kina

en: Czech Republic
sv: Tjeckien

en: Denmark
sv: Danmark

en: Estonia
sv: Estland

en: France
sv: Frankrike

en: Hungary
sv: Ungern

en: India
sv: Indien

en: Italy
sv: Italien

en: Netherlands
sv: Nederländerna

en: Russia
sv: Ryssland

en: Spain
sv: Spanien

en: Sweden
sv: Sverige

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: menu
sv: meny

en: Unit
sv: Enhet

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sv: Gör detta fält låst. Detta är användbart för att ställa in ett standardvärde som inte kan ändras.

en: Croatia
sv: Kroatien

en: Radius
sv: Radie

en: Kilometers
sv: Kilometer

en: No results text
sv: Text vid inget resultat
