Webform Publications (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Egypt
be: Егіпет

en: New Zealand
be: Новая Зеландыя

en: Brazil
be: Бразілія

en: Chile
be: Чылі

en: Japan
be: Японія

en: Portugal
be: Партугалія

en: Germany
be: Германія

en: Algeria
be: Алжыр

en: Andorra
be: Андора

en: Argentina
be: Аргентына

en: Australia
be: Аўстралія

en: Bangladesh
be: Бангладэш

en: Belarus
be: Беларусь

en: Belgium
be: Бельгія

en: Brunei
be: Брунэй

en: Canada
be: Канада

en: China
be: Кітай

en: Czech Republic
be: Чэхія

en: Denmark
be: Данія

en: Estonia
be: Эстонія

en: France
be: Францыя

en: Guinea-Bissau
be: Гвінея-Бісаў

en: Hungary
be: Вугоршчына

en: India
be: Індыя

en: Italy
be: Італія

en: Netherlands
be: Нідэрланды

en: Russia
be: Расія

en: Spain
be: Іспанія

en: Sweden
be: Швецыя

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: menu
be: меню

en: Webform
be: Анкета

en: Croatia
be: Харватыя
