Webform Publications (7.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Country
ga: Tír

en: Phone
ga: Fón

en: City
ga: Cathair

en: Publications
ga: Foilseacháin
