Webform Publications (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Name
ps: نوم

en: Brazil
ps: برازيل

en: Japan
ps: جاپان

en: Portugal
ps: پرتګال

en: Algeria
ps: الجزاير

en: Andorra
ps: اندورا

en: Argentina
ps: ارجنټاین

en: Australia
ps: استرالیا

en: Belarus
ps: بېلاروس

en: Belgium
ps: بلجیم

en: Brunei
ps: برونای

en: Canada
ps: کاناډا

en: France
ps: فرانسه

en: India
ps: هندوستان

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Russia
ps: روسيه

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Sweden
ps: سويډن

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات
