Webform Publications (7.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
