Webform Publications (7.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (30 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Homepage
bn: নীড়পাতা

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Egypt
bn: মিশর

en: New Zealand
bn: নিউজিল্যান্ড

en: Brazil
bn: ব্রাজিল

en: Chile
bn: চিলি

en: Japan
bn: জাপান

en: Portugal
bn: পর্তুগাল

en: Germany
bn: জার্মানী

en: Algeria
bn: আলজেরিয়া

en: Bangladesh
bn: বাংলাদেশ

en: Belgium
bn: বেলজিয়াম

en: France
bn: ফ্রান্স

en: India
bn: ভারত

en: Italy
bn: ইতালি

en: Netherlands
bn: নেদারল্যান্ড

en: Russia
bn: রাশিয়া

en: Spain
bn: স্পেন

en: Sweden
bn: সুইডেন

en: United Kingdom
bn: যুক্তরাজ্য

en: United States
bn: যুক্তরাষ্ট্র
