Webform Publications (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Homepage
et: Veebileht

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Egypt
et: Egiptus

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Japan
et: Jaapan

en: City
et: Linn

en: Germany
et: Saksamaa

en: Algeria
et: Alžeeria

en: Argentina
et: Argentiina

en: Australia
et: Austraalia

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Estonia
et: Eesti

en: France
et: Prantsusmaa

en: Hungary
et: Ungari

en: Italy
et: Itaalia

en: Netherlands
et: Holland

en: Russia
et: Venemaa

en: Spain
et: Hispaania

en: Sweden
et: Rootsi

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: menu
et: menüü

en: Webform
et: Veebivorm

en: Croatia
et: Horvaatia

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral
