Webform Publications (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Egypt
km: អេហ្ស៊ីប

en: New Zealand
km: នូវែល​ហ្សេឡង់

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Chile
km: ឈីលី

en: Japan
km: ជប៉ុន

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Algeria
km: អាល់​ហ្សេរី

en: Andorra
km: អង់ដូរ៉ា

en: Argentina
km: អាហ្សង់ទីន

en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

en: Bangladesh
km: បង់​ក្លាដេស

en: Belarus
km: បេឡារុស្ស

en: Belgium
km: បែលហ្ស៊ិក

en: Brunei
km: ប៊្រុយណេ

en: Canada
km: កាណាដា

en: China
km: ចិន

en: Czech Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​ឆេក

en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

en: Estonia
km: អេស្តូនី

en: France
km: បារាំង

en: Guinea-Bissau
km: ហ្គីណេ​ប៊ីសៅ

en: Hungary
km: ហុងគ្រី

en: India
km: ឥណ្ឌា

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Netherlands
km: ហូល្លង់

en: Russia
km: រុស្ស៊ី

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Sweden
km: ស៊ុយអែត

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Croatia
km: ក្រូអាត
