Webform Publications (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ
