Webform Publications (7.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном
