Webform Publications (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Brazil
sk: Brazília

en: Chile
sk: Čile

en: Japan
sk: Japonsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: City
sk: Mesto

en: Germany
sk: Nemecko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: Andorra
sk: Andora

en: Argentina
sk: Argentína

en: Australia
sk: Austrália

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Canada
sk: Kanada

en: China
sk: Čína

en: Czech Republic
sk: Česko

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Estonia
sk: Estónsko

en: France
sk: Francúzsko

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Unit
sk: Jednotka

en: Webform
sk: Webformulár

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Miles
sk: míle

en: Radius
sk: Polomer

en: Kilometers
sk: kilometre
