Webform Publications (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (52 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Filter
fa: فیلتر

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Egypt
fa: مصر

en: New Zealand
fa: نیوزیلند

en: Brazil
fa: برزیل

en: Chile
fa: شیلی

en: Japan
fa: ژاپن

en: Portugal
fa: پرتغال

en: City
fa: شهر

en: Germany
fa: آلمان

en: Algeria
fa: الجزایر

en: Andorra
fa: آندروا

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Australia
fa: استرالیا

en: Bangladesh
fa: بنگلادش

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Brunei
fa: برونئی

en: Canada
fa: کانادا

en: China
fa: چین

en: Czech Republic
fa: جمهوری چک

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Estonia
fa: استونی

en: France
fa: فرانسه

en: Guinea-Bissau
fa: گینه بیسائو

en: Hungary
fa: مجارستان

en: India
fa: هندوستان

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Netherlands
fa: هلند

en: Russia
fa: روسیه

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Sweden
fa: سوئد

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: menu
fa: منو

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Croatia
fa: کرواسی

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه
