Webform Publications (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Homepage
nn: Heimeside

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Filter
nn: Filtrer

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By

en: menu
nn: meny
