Webform Publications (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (60 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Filter
ru: Фильтр

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: Address
ru: Адрес

en: Egypt
ru: Египет

en: New Zealand
ru: Новая Зеландия

en: Brazil
ru: Бразилия

en: Chile
ru: Чили

en: Japan
ru: Япония

en: Portugal
ru: Португалия

en: City
ru: Город

en: Germany
ru: Германия

en: Algeria
ru: Алжир

en: Andorra
ru: Андорра

en: Argentina
ru: Аргентина

en: Australia
ru: Австралия

en: Bangladesh
ru: Бангладеш

en: Belarus
ru: Беларусь

en: Belgium
ru: Бельгия

en: Brunei
ru: Бруней

en: Canada
ru: Канада

en: China
ru: Китай

en: Czech Republic
ru: Чешская республика

en: Denmark
ru: Дания

en: Estonia
ru: Эстония

en: France
ru: Франция

en: Guinea-Bissau
ru: Гвинея-Бисау

en: Hungary
ru: Венгрия

en: India
ru: Индия

en: Italy
ru: Италия

en: Netherlands
ru: Нидерланды

en: Russia
ru: Россия

en: Spain
ru: Испания

en: Sweden
ru: Швеция

en: United Kingdom
ru: Великобритания

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: menu
ru: меню

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Left Blank
ru: Оставить пустым

en: User entered value
ru: Значение, введённое пользователем

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ru: Запретить редактирование. Полезно для ввода и показа значения по умолчанию

en: Croatia
ru: Хорватия

en: Publications
ru: Публикации

en: Miles
ru: Миль

en: Radius
ru: Радиус

en: Kilometers
ru: километр

en: No results text
ru: Текст при отсутствии результатов
