Webform Publications (7.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Filter
gl: Filtro

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Egypt
gl: Exipto

en: New Zealand
gl: Nova Zelanda

en: Brazil
gl: Brasil

en: Japan
gl: Xapón

en: Germany
gl: Alemaña

en: Algeria
gl: Argelia

en: Belarus
gl: Bielorrusia

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Canada
gl: Canadá

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: France
gl: Francia

en: Hungary
gl: Hungría

en: Italy
gl: Italia

en: Netherlands
gl: Holanda

en: Russia
gl: Rusia

en: Spain
gl: España

en: Sweden
gl: Suecia

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: menu
gl: menú

en: Webform
gl: Formulario web

en: Croatia
gl: Croacia
