Webform Publications (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (50 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Count
hy: քանակ

en: Egypt
hy: Եգիպտոս

en: New Zealand
hy: Նոր Զելանդիա

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Chile
hy: Չիլի

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Algeria
hy: Ալժիր

en: Andorra
hy: Անդորրա

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Bangladesh
hy: Բանգլադեշ

en: Belarus
hy: Բելառուս

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Brunei
hy: Բրյունեի

en: Canada
hy: Կանադա

en: China
hy: Չինաստան

en: Czech Republic
hy: Չեխիա

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Estonia
hy: Էստոնիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: Guinea-Bissau
hy: Գվինեա - Բիսաու

en: Hungary
hy: Հունգարիա

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Netherlands
hy: Նիդեռլանդներ

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Croatia
hy: Խորվաթիա
