Webform Publications (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri
