Webform Publications (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Homepage
vi: Trang chủ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Country
vi: Quốc gia

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Filter
vi: Lọc

en: Count
vi: Số lượng

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Fax
vi: Điện thư

en: Address
vi: Địa chỉ

en: City
vi: Thành phố

en: Germany
vi: Đức

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: Unit
vi: Đơn vị

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
vi: Không cho phép sửa trường này. Cho phép tạo các giá trị mặc định không thay đổi được.

en: Reason
vi: Lí do
