Webform Publications (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: menu
am: ምናሌ
