Webform Publications (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (35 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Filter
jv: Saring

en: Count
jv: Jumlah

en: Egypt
jv: Mesir

en: New Zealand
jv: Selandia Baru

en: Brazil
jv: Brasil

en: Japan
jv: Jepang

en: Portugal
jv: Portugis

en: Germany
jv: Jerman

en: Brunei
jv: Brunei Darussalam

en: Canada
jv: Kanada

en: Czech Republic
jv: Republik Ceko

en: France
jv: Perancis

en: Hungary
jv: Hungaria

en: Italy
jv: Italia

en: Netherlands
jv: Belanda

en: Spain
jv: Spanyol

en: Sweden
jv: Swedia

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: Reason
jv: Alesan

en: Croatia
jv: Kroasia
