Webform Publications (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Count
lv: Skaits

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Japan
lv: Japāna

en: Portugal
lv: Portugāle

en: City
lv: Pilsēta

en: Germany
lv: Vācija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: Andorra
lv: Andora

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Australia
lv: Austrālija

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Canada
lv: Kanāda

en: China
lv: Ķīna

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Estonia
lv: Igaunija

en: France
lv: Francija

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Hungary
lv: Ungārija

en: India
lv: Indija

en: Italy
lv: Itālija

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Russia
lv: Krievija

en: Spain
lv: Spānija

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: menu
lv: izvēlne

en: Webform
lv: Webforma

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Target
lv: Mērķis

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts
