Webform Publications (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (56 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Count
nl: Aantal

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Egypt
nl: Egypte

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: City
nl: Plaats

en: Germany
nl: Duitsland

en: Algeria
nl: Algerije

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Australia
nl: Australië

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Estonia
nl: Estland

en: France
nl: Frankrijk

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Italy
nl: Italië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Russia
nl: Rusland

en: Spain
nl: Spanje

en: Sweden
nl: Zweden

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Unit
nl: Eenheid

en: Webform
nl: Formulier

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Reason
nl: Reden

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Publications
nl: Publicaties

en: Add publication
nl: Publicatie toevoegen

en: Miles
nl: Mijlen

en: Radius
nl: Straal

en: Target
nl: Doel

en: Publication
nl: Publicatie

en: Phone Numbers
nl: Telefoonnummers

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Bounces
nl: Onbezorgbare berichten
