Webform Publications (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (48 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Count
sl: Število

en: Egypt
sl: Egipt

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Japan
sl: Japonska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Germany
sl: Nemčija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: Andorra
sl: Andora

en: Australia
sl: Avstralija

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Brunei
sl: Brunej

en: Canada
sl: Kanada

en: China
sl: Kitajska

en: Czech Republic
sl: Češka

en: Denmark
sl: Danska

en: Estonia
sl: Estonija

en: France
sl: Francija

en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

en: Hungary
sl: Madžarska

en: India
sl: Indija

en: Italy
sl: Italija

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Russia
sl: Rusija

en: Spain
sl: Španija

en: Sweden
sl: Švedska

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: menu
sl: meni

en: Croatia
sl: Hrvaška
