Webform Publications (7.x-1.10) - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Filter
pl: Filtr

en: Count
pl: Liczba

en: Phone
pl: Telefon

en: Fax
pl: Faks

en: Address
pl: Adres

en: Egypt
pl: Egipt

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Japan
pl: Japonia

en: Portugal
pl: Portugalia

en: City
pl: Miasto

en: Germany
pl: Niemcy

en: Algeria
pl: Algieria

en: Andorra
pl: Andora

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Canada
pl: Kanada

en: China
pl: Chiny

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: Denmark
pl: Dania

en: France
pl: Francja

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Hungary
pl: Węgry

en: India
pl: Indie

en: Italy
pl: Włochy

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Russia
pl: Rosja

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Sweden
pl: Szwecja

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Unit
pl: Jednostka

en: Webform
pl: Formularz

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
pl: Zaznacz, aby pole stało się nieedytowalne. Przydatne w przypadku ustawianie domyślnej i niezmiennej wartości.

en: Reason
pl: Powód

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Miles
pl: Mile

en: Radius
pl: Promień

en: Target
pl: Cel

en: Publication
pl: Publikacja

en: Kilometers
pl: Kilometry

en: No results text
pl: Tekst w przypadku braku wyników
