Webform Publications (7.x-1.11) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Andorra
bg: Андора

en: menu
bg: меню

en: Reason
bg: Причина
