Webform Publications (7.x-1.11) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Search
br: Enklask

en: Filter
br: Sil

en: France
br: Frañs
