Webform Publications (7.x-1.11) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Egypt
lt: Egiptas

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Japan
lt: Japonija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: City
lt: Miestas

en: Germany
lt: Vokietija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Andorra
lt: Andora

en: Australia
lt: Australija

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Canada
lt: Kanada

en: China
lt: Kinija

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Estonia
lt: Estija

en: France
lt: Prancūzija

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Hungary
lt: Vengrija

en: India
lt: Indija

en: Italy
lt: Italija

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Russia
lt: Rusija

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sweden
lt: Švedija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: menu
lt: meniu

en: Webform
lt: Web forma

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Reason
lt: Priežastis

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Radius
lt: Spindulys
